Yeni Astral Apart Hotel

  • Gratis Wi-Fi på offentliga platser

Yeni Astral Apart Hotel Side, som ligger cirka 25 minuter till fots från Sides amfiteater, har Wi-Fi i allmänna utrymmen samt en parkering i närheten. Centrala Side ligger inom 2 km och Side museum ligger cirka 2 km bort.

De 17 rummen har matplats och balkong, samt luftkonditionering. Det finns också vattenkokare och köksredskap för självhushåll. Badrummen, som erbjuder en separat toalett och en dusch, är också utrustade med badlakan och handdukar.

Aktiva gäster kommer att uppskatta tillgången till en vattenpark och en säsongsöppen utomhuspool.

När du bor på Yeni Astral Apart Hotel kan du välja mellan olika matställen i närheten, som Ozde Cihan Pide&Kebap, som ligger ungefär 13 minuters promenad bort, eller Hotel Side Prenses Restaurant på 8 minuters gångavstånd.

Gästerna kan nå Sides centrum inom 20 minuters promenad. Gästerna kommer också att uppskatta närheten till Yavuz Goekmen Parki, som ligger mindre än 13 minuters promenad bort. Inom 2,1 km från Yeni Astral Apart i Side hittar gästerna Apollo och Athena tempel.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Yeni Astral Apart Hotel Side
Palmiye Garden Hotel
Mobilpris

Palmiye Garden Hotel

24 m från boendet
USD 99 USD 89
per natt
Akdora Resort Hotel & Spa
Mobilpris

Akdora Resort Hotel & Spa

47 m från boendet
USD 56 USD 50
per natt
Side Prenses Resort Hotel&Spa
Mobilpris

Side Prenses Resort Hotel&Spa

7.9
Bra 125 recensioner
183 m från boendet
USD 123 USD 111
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Antalya Flygplats
    69 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi på offentliga platser

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Minibar
    • Sittgrupp

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Viktig information

    Incheckning: från 12:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 12:00
    Licensnummer2022-7-1089
    Vanliga frågor
    • 🌇
      Ligger Yeni Astral Apart Hotel nära stadens centrum?
      Sides centrum kan nås inom 20 minuters promenad från Yeni Astral Apart Hotel.
    • Är parkering gratis på Yeni Astral Apart Hotel?
      På Yeni Astral Apart Hotel finns det parkering i närheten gratis.
    • Finns det pool på Yeni Astral Apart Hotel?
      Ja, Yeni Astral Apart Hotel har en säsongsöppen utomhuspool.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Antalya Flygplats
    69 km

    Landmärken

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Yeni Astral Apart Hotel Side

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng